Valentino diena. Kaip nustebinti savo mylimąjį?

Posted by davidas 2019/02/10 0 Comment(s)

Valentino diena – vieniems šventė, kitiems eilinė, tik skirtingų metų, vasario 14 diena. Lietuvoje ši šventė visai nesena, ji švenčiama tik po nepriklausomybės atgavimo 1990 m. Kai kurie kultūros istorikai ir etnografai mano, kad panaši šventė senovės lietuvių kultūroje buvo gegužės 13 d. – meilės deivės Mildos diena. Vienišiai dažniausiai į šią šventę žiūri itin skeptiški. Požiūris į meilės dieną iš esmės pasikeičia tik tada, kai surandate sau skirtą žmogų, o jau tada, drauge su viso pasaulio įsimylėjėliais, pasineriate į meilės sūkurį. Valentino dieną kiekvienais metais norisi švęsti skirtingai, originaliai, o savo mylimąjį kaskart maloniai nustebinti vis kita, širdžiai miela dovana.

Meilės nori visi, o šaltą vasarį jos norisi ypatingai. Jeigu pritrūkote idėjų, ką šiemet padovanoti savo antrajai pusei, turiu jums puikių žinių! Tiksliau, puikių žinių jums turi kombinezonai internetu, internetiniame tinklalapyje kombinezonai.lt rasite jaukumu ir užburiančiu romantikos žavesiu spinduliuojančių drabužių poroms. Žaismingų raštų tiek vyriški, tiek kombinezonai moterims privers nusišypsoti ne tik aplinkinius, bet ir jus. Panašaus pobūdžio arba vienodi drabužiai poroms suteikia ypatingo žavesio, padeda pasijusti labiau artimiems, supanašėti ar net susitapatinti. Kombinezonai skirti laisvalaikiui pavers jūsų poilsį itin patogiu, žaismingumu, nepamirštamu. Neeilinis, nepabodęs ir stilingas drabužis patrauks visų dėmesį, o gal net sukels aplinkinių pavydą? Žinoma gerąja prasme, nes jau žiūrint iš šalies nesunku suprasti, kad nevaržomi judesiai suteikia ne tik komforto, bet ir laisvės pojūtį, kuriuo mėgausitės drauge su savo antrąja puse. Drabužis su minkštu, švelniu vidiniu pūkeliu sukurtas patogiam pasivaikščiojimui gamtoje, jaukiam pasisėdėjimui upės pakrantėje, žaidimų vakarui namuose ar bet kokiai kitai veiklai, apie kurią pagalvojus pirma į galvą šovusi mintis – „svarbiausia, kad man būtų patogu!“ Nieko negali būti atpalaiduojančio labiau už patogią laisvalaikio aprangą. Ne veltui šis žodis susideda iš būdvardžio laisvas

Pamirškite seniai atsibodusias ir nieko nebestebinančias dovanas, vienodi arba panašūs kombinezonai poroms suteiks išskirtinumą, sukursite savo atskirą istoriją, drabužiams suteiksite prasmę, tai, be kita ko, puiki saviraiškos galimybė, individualumo ženklas. Neabejotinai kombinezonai taps pagrindine ir mėgstamiausia jūsų laisvalaikio dalimi. Kas gali būti maloniau už meilę, kuriai nereikia žodžių?

Leave a Comment