Kas mes?

Posted by davidas 2018/11/10 0 Comment(s)

Kombinezonai.lt – kas mes?

 

Kombinezonai.lt gyvuoja jau penkerius metus . Prekiaujame kombinezonais moterims bei vyrams jau nuo 2013 metų internetinėje erdvėje, taip galime pasiūlyti savo klientams bene mažiausias kainas Lietuvoje neturėdami papildomų išlaidų nekilnojamam turtui.

Apsipirkimai internu yra saugūs o Venipak kurjerio paslaugos jums pristatys užsakytas prekes per 1-2 darbo dienas.

Mūsų misija yra suteikti klientams puikios kokybės kombinezonus geriausiomis kainomis Lietuvoje ko pasekoje planuojame ir toliau vystiti prekyba tik internetu.

Didžioji dalis mūsų prekių asortimento yra „unisex angl.“ – tinkantys abiejoms lytims.

Kombinezonai moterims ir kombinezonai vyrams yra universalūs todėl galima juos dėvėti tiek namuose norint pasišildyti, tiek gamtoje norint jaustis patogiai ir laisvai.

Didžioji dalis mūsų klientų teigia – jog syki užsidėjus kombinezoną sunku ir įsivaizduoti kaip nepatogiai rengiames kas diena. J

Spalvos ir raštai yra atrenkami dizaino ekspertų , todėl stengiames atnaujinti savo katalogą keletą kartų per metus, sekdami naujausias kombinezų madas rinkoje.

Mūsų komanda visuomet atsižvelgia į aukščiausios kokybės standartus, tad neretai įsigyję vieną kombinezoną galėsite dėvėti jį visais metų sezonais , (patariame tik keisti marškinėlių storumą priklausomai nuo metų laiko)

Kombinezonai internetu yra geriausias alternatyva ieškantiems geriausios kokybės / kainos santykio Lietuvoje. Dažnai taikome nuolaidas ir išpardavimus tad sekite mūsų naujienas socialinėse medijose.Norintiems užsakyti didesnį užsakymą darbo vakarėliams ar šeimos iškyloms susisiekite asmenine žinute :

hello@kombinezonai.lt

arba telefonu

+370 676 09086

Maloniai pasiūlysime geriausią kainos alternatyvą ir pristatysime jūsų prekes į jums nurodytą vietą vos per 1-2 darbo dienas bei padėsime užsakyti kombinezoną internetu.

 

Kombinezonai.lt komanda